25-річчя економічного факультету

Шановні колеги, викладачі та співробітники, студенти та випускники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя з дня заснування економічного факультету у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури!

16 липня 1992 р., згідно з наказом ректора ПДАБА №170, було засновано економічний факультет. Пройдений шлях становлення факультету був непростим і водночас насиченим життєво важливими подіями.25-річчя факультету

Ювілей – це своєрідна віха в історії будь-якого колективу. Це подія, коли підводяться підсумки довгострокової щоденної роботи колективу в цілому та кожної кафедри, кожної людини, що працюють на факультеті. Враховуючи будівельну специфіку нашої академії ми підтримуємо усі хороші починання у навчальній, науковій та виховній роботі. Ми вважаємо що, не втрачаючи звання флагману будівельної галузі у Придніпровському регіоні, яке має наша академія, вона може і надалі розраховувати на економічний факультет, що є своєрідною родзинкою будівельної академії у очах сучасних абітурієнтів. В епоху інформаційного суспільства, коли на часі розвиток «економіки знань», саме економічний факультет робить великий внесок у формування нових знань, умінь, навичок та компетентностей не тільки майбутніх фахівців-економістів, але й фахівців будівельників, архітекторів, механіків.

Незважаючи на демографічні та інші негативні впливи, економічний факультет щорічно поповнює близько 150 абітурієнтів, що говорить про хорошу роботу колективу, високий імідж економічного факультету будівельної академії серед подібних факультетів інших технічних ВИШІВ міста, про високі рейтинги випускників факультету на ринку праці.

25-річчя факультетуШановні колеги! Ми мусимо і надалі інвестувати у свій розвиток, у розвиток факультету. Наші інвестиції сьогодні призведуть до високих досягнень вже у недалекому майбутньому. Інвестиції – це і нові, набуті нами знання, і планування та запровадження нових проектів, і удосконалення навчального процесу новітніми освітніми та комунікаційними технологіями, і досягнення нової якості нашого освітнього продукту – майбутнього висококваліфікованого фахівця. Тільки якість підготовки фахівців є найвищою цінністю освіти. Тільки таких фахівців вимагає сучасне інформаційне суспільство. Якісний продукт не потребує зайвої реклами! Саме тому, економічний факультет, кадровий склад якого являє собою органічний сплав відомих в Україні вчених, професорів та досвідчених доцентів, а також потужну команду випускників факультету — молодих, креативних, енергійних та працездатних фахівців, — може і надалі бути своєрідним майданчиком  у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, на базі якого запроваджуються інноваційні технології освітнього процесу, примножуючи надбання академії. Саме від нас з вами, від нашої дружньої, злагодженої, творчої роботи сьогодні залежить наше з вами завтра. Сьогоднішня подія – це ще один крок до нових починань і здобутків, збереження та примноження гідних традицій, які вже існують на факультеті та започаткування нових.

Віримо у себе, у свої сили, у свій творчий потенціал! Бажаємо подальших спільних перемог і позитивних результатів!

Деканат економічного факультету
25-річчя факультету

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.