Другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» у ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»

Цієї весни ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури гостинно вітає обдаровану молодь, учасників Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», для проведення якої наш навчальний заклад був обраний базовим вже третій рік поспіль за наказом Міністерства освіти і науки України.

Задля забезпечення проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» колективом економічного факультету ДВНЗ «ПДАБА» було проведено  велику організаційну та методичну роботу. Також кожного року наша академія прагне організувати цікаві заходи. Цього року були проведені пішохідна екскурсії містом Дніпро, візит до Дніпровського академічного театру Опери та балету, екскурсія до центру «Менора». Під час написання учасниками олімпіади творчих завдань для викладачів, що їх супроводжували, був організований семінар з ораторського мистецтва, який проводили викладачі та студенти Дніпровського театрально-художнього коледжу.

Слід відзначити, що перший тур кожної олімпіади був проведений у всіх начальних закладах, де викладаються дисципліни «Економіка підприємства». За результатами першого туру були обрані переможці, з яких не більше двох студентів отримали право продовжити змагання у другому етапі олімпіади вже у стінах Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Всеукраїнська олімпіада з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» відбулася 3-5 квітня. Склад журі був представлений науковцями з провідних вищих навчальних закладів України, а саме:  Савицький М. В. д.т.н., проф., ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, голова журі; Верхоглядова Н. І. д.е.н., проф., зав. кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, заступник голови журі; Жихор О. Б. д.е.н., проф., зав. кафедри економічної теорії Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; Окландер Т. О. д. е. н., зав. кафедри економіки та підприємництва Одеської державної академії будівництва та архітектури; Таранюк Л. М. д.е.н., проф., проф. кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету; Трубей О. М. к.е.н., доц., доц. кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету; Нетак Б. Б. генеральний директор АТ «Конструкторське бюро Дніпровське», голова спостережної ради Відкритого недержавного пенсійного фонду «Джерело», член Ради Асоціації «Українські фондові торговці»; Фісуненко П. А. к.е.н., доц., доц. кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства, декан економічного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури; Ступнікер Г. Л. к.е.н., доц., доц. кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, секретар журі.

 

В олімпіаді з економіки підприємств приймали участь 80 студентів з 44 ВНЗ. Були представлені майже усі регіони України: Львів, Миколаїв, Чернівці, Кам`янське, Кропивницький, Херсон, Вінниця, Житомир, Тернопіль, Ірпинь, Рівне, Хмельницький, Запоріжжя, Харків, Кременчук, Кривий Ріг, Полтава, Суми, Одеса, Київ та інші.

В цілому, журі Олімпіади дійшло висновків:

  • більшість учасників (75 %) виконали завдання на достатньому рівні і показали наявність знань з дисципліни «Економіка підприємства».
  • 10 % учасників стали переможцями Олімпіади та отримали дипломи 1, 2 та 3 ступенів.
  • інші учасників показали високі результати знань з дисципліни.

За підсумками  творчого змагання на олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства» перше місце посів Куденко Валерій Ігорович (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури). Друге місце поділили Яценко Аліна Валентинівна (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана); Лесюк Оксана Юріївна (Національний університет «Львівська політехніка»); Кійко Аліна Валентинівна (Харківський національний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»); Драганська Вікторія Вікторівна (Одеська державна академія будівництва і архітектури); Ткач Назар Максимович (Національний університет біоресурсів і природокористування України). Трете місце посіли Фоміна Валерія Валеріївна (Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського) та Кучеренко Поліна Валеріївна (Сумський державний університет).

Такі заходи об’єднують студентську молодь України та дозволяють розвивати науку в напрямках сучасних тенденцій економічної думки. Бажаємо переможцям та учасникам подальших успіхів, нових досягнень та нових перемог.

 

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: