ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ

«ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

 3 — 5 квітня 2019 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) був призначений як базовий заклад вищої освіти з проведенню цього заходу.

Місією олімпіади є системне вдосконалення навчального процесу шляхом активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Мета олімпіади — виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація аналітичних здібностей студентів.

З 3 по 5 квітня 2019 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м.Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Для участі в ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад зареєструвалися 80 учасників з майже усіх регіонів України: Львова, Миколаєва, Харкова, Кременчука, Кривого Рогу, Полтави, Сум, Одеси, Ірпеня, Білої Церкви, Чернівців, Києва, Запоріжжя, Кам’янського, Херсону, Мелітополя, Житомиру, Кропивницького, Дніпра та інших.

На Олімпіаді представлені більше п’ятидесяти ВОЗ України. В основному, від кожного навчального закладу було заявлено два учасники.

Представляємо хронологію подій:

День 1.
3 квітня 2019 року — Реестрація та поселення учасників другого туру
Всеукраїнської олiмпiади з економiки  підприємства. Пiсля реєстрації та розселення учасникам олiмпiади було запропоновано поїхати на екскурсію по історичних поiнтах мiста Дніпра.

День 2.
4 квітня 2019 року — Урочисте вiдкриття другого туру Всеукраїнської олiмпiади з економiки підприємства. Наприкiнцi другого дня на учасникiв олiмпiади чекала цiкава подорож до культурно-ділового центру «Менора», де вони мали можливiсть подивитися на мiсто з висоти пташиного польоту.

День 3.
5 квітня 2019 року — Урочисте закриття другого туру Всеукраїнської олiмпiади з економiки підприємства та вручення подарунків та грамот переможцям.

Про результетати:

Відеоматеріал належить http://www.otv.ua ОТВ «Общественное телевидение Днепра»
У цьому інтелектуальному змаганні приймали участь 80 студентів. Всі учасники показали високі результати та достойно представили свій навчальний заклад.

Деканат економічного факультету надзвичайно вдячний колективу кафедри обліку економіки і управління персоналом підприємства (завідувач — д.е.н., проф. Верхоглядова Н. І.), за якісну та сумлінну працю по підготовці та проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Деканат щиро вдячний колективу кафедри українознавства, документознавства та інформаційної діяльності (завідувач — доктор наук з держ. управл., проф. Євсєєва Г. П.) за творчий підхід та підготовку науково-педагогічного семінару для супроводжуючих викладачів та членів журі олімпіади, активну участь у редагуванні матеріалів олімпіади. Деканат вдячний прекрасним студентам економічного факультету ДВНЗ ПДАБА за допомогу в організації та проведенні олімпіади.

Особливо урочисто і тепло вітаємо наших учасників — студентів Кулик Наталю та Куденко Валерія з достойною участю та перемогою!!!

Ви всі найкращі!

Пишаємося!!!

________________________________________________________________________

Фотограф Анатолий Мамышев

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.