Олимпиады

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. №1572 з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси».

Олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів.

Олімпіада проводиться з навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в Україні.

Організатором та координатором Олімпіади є Інститут модернізації змісту освіти, на який покладається організаційно-методичне забезпечення проведення Олімпіади.

Олімпіада – це творче змагання з дисциплін циклів соціально-економічної підготовки студентів, які вивчають відповідну дисципліну в поточному або закінчили її вивчати в минулому році.

РЕЗУЛЬТАТИ оцінювання завдань ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» ДВНЗ ПДАБА 13 квітня 2018 р.

Завантажити файл: rezultaty-ep-2018


Для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси» запрошуються учасники вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування (одна – дві особи від одного ВНЗ).

Завантажити файл з програмою студентської олімпіади за Економіки підприємства: ПрогрОлимпЕконПредп2018


Анкета учасника

Завантажити анкету: olimpiada-fin-ep-anketa


 

Детальніша інформація про олімпіади

Економіка підприємстваФінанси

Інформаційний лист

Завантажити файл: olimpiada-ep-inform-lyst


Анкета про заселення

Завантажити файл: olimpiada-ep-zaselennya


Методичні вказівки

Завантажити файл: Методичні-вказівки-2018-1

Інформаційний лист

Завантажити файл: olimpiada-fin-inform-lyst


Анкета про заселення

Завантажити файл: olimpiada-fin-zaselennya

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу