Інтерактивний лекційний зошит

Кафедра українознавства 17 березня 2016 року провела черговий педагогічний семінар, на якому було представлено інтерактивний лекційний зошит. У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри, завітав патентний повірений , а студенти групи КН – 14 виступили як експерти.

Копия IMG_20160317_140734

Мета семінару – віднайти ефективні прийоми та інструменти для підвищення рівня якості передачі інформації під час організації занять.

IMG_20160317_140658

Асистент кафедри Омелян- Скирта Н.Г. провела лекційне заняття з курсу «Інтелектуальна власність» . Було опрацьовано першу тему «Інтелектуальна власність: предмет та сутність». Під час занять активно використовувалися технічні засоби, так як завчасно опрацьована викладачем інформація з теми була надана студентам.

IMG_20160317_141133

Інтерактивний зошит дозволяє успішно контролювати роботу студента на заняттях, утримувати його увагу, проводити заняття на відстані.

Перевагою такого інструмента є те, що під час занять є не тільки прямий зв’язок (викладач впливає на студента), а й зворотній (студент стає суб′єктом). Використовуючи такий зошит можна активно використовувати інтерактивну дошку.

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.