Конференція Історичні витоки рідного міста

Відповідно до плану роботи кафедри українознавства, 7 грудня 2015 року було проведено І студентську науково-практичну конференцію «Історичні витоки рідного міста». Було заслухано кращі доповіді студентів першого курсу ПДАБА за загальною темою конференції, присвяченої розгляду історичних коренів нашого міста. Було використано документальний фільм і презентаційні матеріали.

Історичні витоки рідного міста

На обговорення під час конференції були винесені актуальні питання щодо заснування в нашому краї польської фортеці Кодак, Новокодацької і Новобогородицької фортець та їх значення в освоєнні краю; було розглянуто вплив Нової Січі на заселення регіону, що виявилося у появі чисельних козацьких зимівників, хуторів, слобод, які перетворилися на сучасні українські села і міста; було визначено роль слободи Половиці як попередниці «третьої столиці Російської імперії»; а також було проаналізовано плани і реалії Катеринослава Дніпровського наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст.

Історичні витоки рідного міста

Безпосередньо у роботі конференції брали участь студенти І курсу економічного факультету та факультету ПЦБ ДВНЗ ПДАБА.

Під час підбиття підсумків дійшли висновку про нагальну важливість вивчення історичних коренів власного міста задля збереження історичної пам’яті, формування почуттів патріотизму, державної гордості і національної гідності.

Історичні витоки рідного міста

Заключне слово: доцент Лисенко Г.І. відзначила активну участь студентів та подякувала їх за роботу.

Доцент Лисенко Г.І.

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.