Настрій дня

Які б справи нас не захоплювали, якою б стрімкою та шаленою не видавалася течія напруженого дня у стінах рідної академії, відійти на одну-єдину мить від бурхливого інформаційного вирування не тільки можна, але інколи просто-таки необхідно.

Ми завжди були і будемо людьми: і в хвилини найвищої інтелектуальної напруги, і в хвилини найкарколомніших злетів думки, і під час ділових зустрічей та офіційного спілкування. Що б ми не здійснювали, куди б не рухалися, чого б не прагнули – все це зігрівається та освітлюється зсередини нашим настроєм. Яким він буває? У кожного свій, у кожного різний. І в той же час чи не найцікавішим видається те, що приносить з собою цей невловимий і нікому не підвладний майстер життя. Запрошуємо до створення мозаїки настрою дня. Першими наважилися поділитися своїм настроєм студентки гр. ФІН-15-1 Жара Аліна та Федорова Вероніка. Тож читайте, відновлюйте власні почуття та діліться відчутим. Подароване світові слово і думка приносять щедрі врожаї!!!

alina-zhara

«Зранку була не дуже  тепла погода, і зараз на вулиці прохолодно, але я маю добрий настрій, бо сьогодні п’ятниця. Сьогодні останній день навчання на цьому тижні і вже завтра вихідні. Це дуже підіймає мій настрій . Навчальний тиждень був складний, і настрій кожного дня ставав все гіршим і гіршим, іноді здавалось, що я навіть впадаю у депресію. Але коли прийшла п’ятниця, настрій став набагато кращим!»

28.10.2016       Жара Аліна, Фін-15-1

«Незважаючи на погоду, у мене дуже хороший настрій. Мене радують найпростіші речі: сонечко за вікном, настрій моїх близьких, усмішки перехожих. Хороший настрій залежить також від того, що сьогодні п’ятниця, а потім два дні вихідних. Запорука гарного настрою — розуміння того, що ми причетні до всього, що навколо нас відбувається».

11.11.2016      Федорова Вероніка, Фін-15-1

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.