Новини економічного факультету. Частина ІІ

10 квітня – понеділок, переповнений подіями!


О 13.00 у малому (архітектурному) залі бібліотеки ПДАБА за планом виховної роботи бібліотеки та економічного факультету відбулася зустріч студентів 1 курсу економічного факультету з лікарем-гінекологом на тему «Здоровий спосіб життя». На зустрічі були присутні гр. МЕН-16 (куратор ст. викл. кафедри «Економічної теорії та права» Філімонова О. Л.), гр. МЕ-16-1п та МЕ-16-2 (куратор доц. каф. «Міжнародна економіка» Мащенко С. О.), студенти груп ЕП-16-2, ОА-16-2 та ОА-16-1п


О 13.00 в ауд. В-608, згідно плану виховної роботи академії та кафедри українознавства, колективом кафедри було проведено круглий стіл для студентів економічного та ПЦБ факультетів на тему «Вища освіта в Україні. Стратегія європейського розвитку».

У роботі круглого столу, окрім студентів, викладачів кафедри та керівництва економічного факультету, взяли участь проректор з міжнародних зв’язків ПДАБА Дікарєв Борис Миколайович та помічник ректора з виховної роботи, завідувач кафедри філософії та політології Білополий Віктор Васильович. Учасники круглого столу дійшли до висновку, що необхідно будувати Європу в Україні.

Більш докладно читайте у матеріалах кафедри українознавства


На кураторській годині (о 13.00. в ауд. В-804) студенти-фінансисти першого курсу взяли участь у діловій міждисциплінарній грі на розвиток комунікативних навичок та лідерських якостей. Гру провела доц. кафедри «Фінансів та маркетингу» Галушко О. І. у рамках запровадження пілотного проекту з підвищення якості освіти, що у січні цього року стартував на економічному факультеті. Глядачі – викладачі кафедри Грабовський І. С., Окуневич І. Л., Маргарин М. Л. та керівництво факультету – Фісуненко П. А. та Бабенко В. А. переконалися, що наші студенти вчаться приймати управлінські рішення та правильно будують менеджмент у будь-якій нестандартній ситуації.


О 15 годині в ауд. В-804 відбулася міжвузівська фінансово-економічна гра «Дельта», яка була організована д.е.н., проф. ДДУЗТ ім. Лазаряна Чимшитом С. І. та доцентом кафедри «Фінансів та маркетингу» Грабовським І. С. Команди студентів з кількох вишів м. Дніпро, отримавши конкретне ситуаційне економічне завдання вирішували його, спочатку самостійно, а потім під керівництвом викладачів. Гра проводиться вже кілька років поспіль та будується на використанні фінансово-економічного моделювання стратегічних рішень.

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.