Підготовка до ЗНО 2017

 

«Що являє собою ЗНО 2017?», «Що таке тест ЗНО?», «Як повинна проходити підготовка до ЗНО?», «Як зареєструватися на ЗНО 2017?», «З чого складається програма ЗНО?», «Як успішно скласти ЗНО?». Ці питання та безліч інших ставлять перед собою випускники та їх батьки з року в рік, коли перед ними постає проблема «Ким бути?».

ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) − це комплекс завдань, метою якого є визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів.

Тести ЗНО укладені на основі програм, затверджених наказом МОН. У тестах ЗНО 2017 року традиційно використовуватимуться дев’ять форм завдань, як закритої, так і відкритої форми. Завдання відкритої форми включатимуть тести з української мови та літератури, іноземних мов, математики, фізики, хімії та географії.

На базі кафедри українознавства Придніпровської державної академії будівництва та архітектури працює Центр підготовки до ЗНО. Висококваліфіковані спеціалісти кафедри надають консультації абітурієнтам, пояснюють, як повинна здійснюватися підготовка до ЗНО 2017. Викладачі кафедри допомагають випускникам підготуватися до ЗНО з історії України, відповідають на запитання, пов’язані із ЗНО з української мови та літератури.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури запрошує усіх бажаючих відвідати Центр підготовки до ЗНО 2017 з історії України, а також з української мови і літератури. Готуймося до ЗНО завчасно!!!

 

 

 

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.