Що робить нас людьми, або ще раз про книгу та українське слово

Кожна людина створена, щоб, долаючи лінощі, розвиватися, хтось це розуміє і докладає всі сили для самовдосконалення, а хтось залишається на певній сходинці еволюції особистості і припиняє рух нагору, а іноді навіть починає зниження.

Головним інструментом розвитку у всі часи була книга, і сучасність не виключення. Ми живемо у буремні часи, коли постає питання майбутнього нашої країни, тому ми не повинні цуратися своєї насиченої культури, а тим більше мови. Ми повинні усіляко її підтримувати та розвивати. Ми просто зобов’язані читати саме українською мовою. Не обов’язково українську літературу, ми просто повинні відкрити для себе чаруючий світ читання, який перенесе нас у будь-яку епоху, вимір, подарує нам чари чи любов, кожен обов’язково знайде жанр чи автора, який припаде йому до душі, а часом класична література почне викликати якісь зміни у свідомості, і ти не помітиш, як станеш іншою людиною.

З кожною прочитаною книгою ти ставатимеш краще, краще за себе до того, як узяв до рук книжку. Несамовито втягуючи у себе запах нової палітурки та відкриваючи ще хрустку книгу, отримуєш відчуття ейфорії та очікування, що ж подарує тобі ця книга. І ти, ідучи вулицею, побачиш книжкову крамницю, зайдеш туди і купиш собі «Тигроловів» та примірник віршів Жадана, це значитиме, що ти готовий – готовий зануритись у світ такої важкої, але такої рідної української літератури.

6 грудня 2016 року

студент гр. МЕН-15

Владислав Сахновський

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.