Славимо «козацького батька»

21 листопада 2016 року відбулася ІІ студентська науково-практична конференція на тему «Перше століття Катеринослава», присвячена 161-й річниці від дня народження Дмитра Івановича Яворницького.

Вдалою інновацією заходу стало проведення його у форматі дискусійного клубу «Простір слова», що дозволило присутнім викладачам і студентам вільно обмінятися інформацією, думками, гарним настроєм. Після визначення величезного внеску Дмитра Івановича у розвиток історії Придніпров’я, з’ясування місця академіка на мапі сучасного міста, учасники заходу вшанували пам’ять видатного вченого сумісним виконанням козацького маршу.

Не менш цікавими були інші студентські виступи, в яких було розкрито концепцію заснування і розвитку Катеринослава Дніпровського, генеральні плани побудови міста. Окремо слід відзначити виступ старшого викладача кафедри українознавства Волкової Світлани Петрівни, яка розкрила мало відомі сторінки наукової біографії Дмитра Івановича. Ведучими заходу були викладачі кафедри українознавства Лисенко Галина Іванівна та Богуславська Лариса Георгіївна, а прикінцеве слово узяла завідувач кафедри Євсєєва Галина Петрівна.

У зустрічі активною участю відзначились студенти І курсу факультету промислового і цивільного будівництва, будівельного і економічного факультетів, які на завершення заходу спільно із викладачами заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.