Випускник 2017

3 липня 2017 року о 10.00. у залі засідань Вченої ради відбулися святково-урочисті збори для випускників економічного факультету 2017 року. Це була надзвичайно хвилююча зустріч, коли колектив факультету прощався з вчорашніми студентами, які вже стали спеціалістами з економіки, з фінансів, з менеджменту та логістики, з міжнародної економіки, з обліку та аудиту.

Випуск спеціалістів 2017 року особливий. По-перше тому, що проходить у ювілейний рік – рік 25-річчя з дня заснування економічного факультету! Особливий він ще й тому, що це останній випуск спеціалістів за всю історію факультету, академії і навіть країни.

До президії урочистих зборів було запрошено декана економічного факультету к.е.н., доцента Фісуненко П.А. та завідувача кафедри українознавства, доктора наук з держаного управління, професора Євсєєву Галину Петрівну. Збори вела заступник декана економічного факультету, доцент Бабенко Валентина Андріївна.

Зі словами привітання перед випускниками виступив декан економічного факультету Фісуненко Павло Анатолійович. Декан запросив випускників невдовзі, наприкінці жовтня 2017 року, взяти участь в урочистих заходах, присвячених 25-річчу економічного факультету та оголосив, що з нагоди ювілею деканат збирає інформацію про усіх своїх вихованців, їх успіхи й досягнення та має намір заснувати Асоціацію випускників економічного факультету. Основна мета Асоціації збагатити досвід економічної наукової практики, здружити всіх випускників економічного факультету, просунути економічну освіту будівельної галузі до широких висот загальнодержавного простору України! І саме випускникам 2017 року випала честь стати першими дійсними членами вказаної Асоціації!

«Сьогодні наш факультет,- відзначив декан, — має сильний професорсько-викладацький колектив, колектив творчих людей, які вдало поєднують як традиційні, так і новаторські інноваційні освітні технології. За двадцять п’ять років освіту здобуло близько трьох тисяч спеціалістів та магістрів. Випускники економічного факультету обіймають керівні посади на провідних підприємствах, в банках та фінансових установах, бізнесових структурах та міжнародних компаніях. Але знаменно й те, що наші випускники вже приводять навчатися на економічний факультет своїх дітей, що є яскравим прикладом його успішності та перспективного розвитку у межах нашої академії, міста та України в цілому. Безперечно, сьогодні, у дні святкування свого 25-річчя економічний факультет може пишатися як своїми науковими досягненнями, так і своїми випускниками! Скільки б років не минуло, скільки б бурхливих подій не наповнило ваше життя з того часу, коли ви отримали диплом про вищу освіту, у стінах академії ми завжди будемо чекати вас у стінах нашої академії, на рідному економічному факультеті» — наголосив декан економічного факультету Фісуненко П. А.
До випускників звернулась з прощальним словом і завідувач кафедри українознавства, доктор наук з держаного управління, професор Євсєєва Галина Петрівна. Вона нагадала випускникам як вони робили свої перші кроки на економічному факультеті. Та вже завтра вони будуть примножувати славу факультету, академії, міста, області, країни.

Випуск 2017

Після чого випускникам було вручено іменні сертифікати про успішне закінчення економічного факультету ПДАБА та які засвідчують членство в Асоціації випускників.  Червоні троянди випускникам від колективу факультету надали зустрічі особливої чарівності.

Зі святом вас дорогі наші випускники, з початком вашого нового, і тепер вже зовсім дорослого життя. Ми пишаємось вами та бажаємо і надалі творчих доробків, успіхів, натхнення і наснаги в усьому!

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.