Економічному факультету — 25 років

ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ ПДАБА — 25 років

Шановні випускники економічного факультету ПДАБА!

fisunenko

Маємо честь запросити Вас взяти участь в урочистих заходах, присвячених 25-річчю економічного факультету. З нагоди свята ми вирішили зібрати інформацію про наших вихованців, їх успіхи й досягнення.

Скільки б років не минуло, скільки б бурхливих подій не наповнило Ваше життя з того часу, коли Ви отримали диплом про вищу освіту, у стінах академії студентське серце завжди відчуває себе особливо.

Святкування 25-річчя економічного факультету – чудова нагода поглянути на всі здобутки і досвід, що наповнив цілу чверть століття. Історія Ваших успіхів і досягнень – це невід’ємна частина факультетського життя, тому що витоки і джерела Вашої професійності формувалися й міцніли в нашому академічному просторі, саме тому ми чекаємо від Вас детальної інформації про Ваші творчі злети та професійні досягнення.

Будь-яка інформація щодо Вашої професійної реалізації допоможе збагатити скарбницю тих даних, які підтримують співдружність економістів нашого факультету та залучити цю інформацію про Вас до Історії економічного факультету, яка готується до видання. Якщо Ви захочете долучитися до кола однодумців, повідомте, будь ласка, Ваші контактні дані, місце роботи, посаду. Гарантуємо повну конфіденційність і дотримання вимог чинного законодавства України щодо захисту персональної інформації.

До 25-річчя факультету ми маємо на меті створити Асоціацію випускників економічного факультету, основна мета якої збагатити досвід економічної наукової практики, здружити всіх випускників економічного факультету, просунути економічну освіту будівельної галузі до широких висот загальнодержавного простору України!

Об’єднуємося, бо ми того варті!


Святкування 25-річчя економічного факультету відбудеться 9 листопада 2017 року о 14:00 в актовій залі академії.

Наші контактні дані:

  • (0562) 47-08-55, 75-63-377
  • econom.pgasa@gmail.com
  • вул. Чернишевського, 24а, висотний корпус, 4 поверх, аудиторія в-406.

Модератори проекту:

  • кафедра обліку, економіки і управління персоналом підприємства: Кірнос Олеся Іванівна, 067-635-36-05; Морозова Євгенія Петрівна, 066-104-17-69;
  • кафедра менеджменту, управління проектами і логістики: Уфімцева Ольга Юріївна, 063-381-85-18;
  • кафедра міжнародної економіки: Квактун Олеся Олексіївна, 063-562-92-17;
  • кафедра фінансів і маркетингу: Окуневич Ірина Леонідівна, 067-561-24-88.

З повагою,

декан економічного факультету, випускник економічного факультету 1999 року, к.е.н., доцент П.А.Фісуненко

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.