Засідання дискусійного клубу «Простір слова»

9 жовтня, напередодні Дня захисника України – свята, що відзначається в Україні в день святої Покрови Пресвятої Богородиці  водночас із Днем українського козацтва,  – на кафедрі українознавства відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Простір слова». Тематика для розмови  справді була досить широкою, тож усі, хто долучився в цей день до роботи клубу, мали можливість не просто згадати історичні реалії, пов’язані з козацтвом, а й замислитись над тим, як сьогодні козацький дух сповнює серця та душі захисників України.

З вітальним словом звернувся до присутніх завідувач  кафедри  філософії  Білополий  Віктор Васильович, який закликав студентську молодь до повноцінного усвідомлення себе гідними нащадками  козацького роду і представив чудовий стенд, присвячений козацтву та сучасним захисникам Батьківщини.

Захопливо та яскраво представив історію становлення сучасних Збройних сил України студент гр.ПЦБ-15 Жовтопуп Кирило. Власна позиція, широке бачення матеріалу, досвід публічних виступів – усе це допомогло Кирилові переконливо та цікаво розповісти про сучасних захисників нашої Вітчизни.

Здійснити подорож в історичне минуле дозволили виступи першокурсників економічного факультету. Постать визначного українського військового, політичного та державного діяча Петра Дорошенка зацікавила студентку гр.МАГ-17 Швець Тетяну, яка презентувала досить ґрунтовку розвідку щодо життя та діяльності гетьмана Правобережної України. З доповненнями та власним міркуваннями стосовно діяльності  Дорошенка  виступив студент гр.КН-17 Буцнєв Денис.

Студенти гр.ЕП-17 Лазерна Анастасія та Щудро Євген представили до розгляду цікаві факти з історії козацтва, а студентка гр.ЕК-17 Петренко Яна поділилася власним спостереженнями щодо культури козацтва.

Завершилося засідання клубу самобутніми і чудовими виступами відразу двох юних поетес. Власні поезії прочитали студентка гр.ФІН-17 Манейло Анастасія та студентка гр.МАГ-17  Нагорнюк Марина, подарувавши справжню насолоду від щирого та натхненного художнього слова.

 

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.