ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Пілотний проект

«Підвищення якості навчального процесу та запровадження новітніх освітніх технологій в умовах інформаційного суспільства»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у пілотному проекті «Підвищення якості навчального процесу та запровадження новітніх освітніх технологій в умовах інформаційного суспільства».

Проект проводиться з метою моніторингу проблем викладання навчальних дисциплін та реального підвищення якості освіти студентів-економістів. Проект розпочато 1 лютого та буде продовжено до 30 квітня 2017 р.

Суть проекту: проведення відкритих навчальних занять з будь-яких дисциплін викладачами економічного факультету, як за традиційними так і за інноваційними методиками.  За підсумками проекту, задля обговорення результатів та перспектив розвитку економічного факультету планується проведення науково-практичного семінару у травні 2017 року.

Тематичні напрямки проекту:

  1. Особливості інтегративного викладання дисциплін відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту» та постанов МОН.
  1. Підвищення якості освіти шляхом модернізації її змісту, приведення у відповідність з новітніми досягненнями сучасної науки.
  1. Досягнення фундаменталізації знань студентів та їх практичного застосування.

За підсумками проекту та науково-практичного семінару  планується видання методичних матеріалів та статей.

Примірний план відкритих занять буде доповнюватися за бажанням учасників

ОРГКОМІТЕТ: з питань проекту звертатися до БАБЕНКО Валентини Андріївни, заст. декана економ. ф-ту, к.і.н., доц. кафедри українознавства ПДАБА, контактний телефон: 09-256-20-49

Примірний план відкритих занять у рамках пілотного проекту

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.