Підготовка до ЗНО з української мови та літератури

Вашій увазі пропонується своєрідний порадник: як підготуватися до тестування з історії України та як успішно його пройти. По-перше, намагайтеся при опануванні матеріалом не завчити дати та події, а зрозуміти історичний поступ, розвиток подій та явищ, розрізняйте головне та другорядне.

При підготовці до ЗНО з історії України використовуйте фахову літературу відомих авторів, а не джерела невідомого походження. По-друге, зверніть увагу на теми шкільної програми з предмету. По-третє, зверніть увагу на пам’ятні дати цього року, а саме:

  • 330 років з дня обрання на гетьманство Івана Мазепи;
  • 180 років з дня випуску західно-українського альманаху «Русалка Дністрова» (Західна Україна ХІХ ст., Організація «Руська Трійця»);
  • 100 років з початку української революції і створення Української Центральної Ради;
  • 110 років з дня народження Романа Шухевича – Головнокомандуючого УПА.

По-четверте, використовуйте Інтернет ресурси, де розміщені тести on-line з історії України, вам запропонують тести on-line минулих років з 2007 року по 2016 рік.

Запропоновані поради дадуть змогу досягнути успіхів на ЗНО. Очікувати високих результатів тестування можна за умови сумлінного якнайглибшого, правильно спланованого повторення вивченого матеріалу і віри в себе, свої можливості та знання.


Доцент кафедри українознавства, кандидат історичних наук, відповідальний за підготовку абітурієнтів випускних класів на підготовчому відділенні ДВНЗ ПДАБА до ЗНО

Перетокін Андрій Геннадійович

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.