Новини економічного факультету

Новини економічного факультету, які ущент розбивають міф про те, що понеділок важкий день

Не встигли ще зачинитися двері за учасниками другої Всеукраїнської студентської олімпіади, тепер вже з дисципліни «Фінанси», яку проводив економічний факультет з 5 по 7 квітня, як відкрилися двері академії для абітурієнтів.

Останній день відкритих дверей, що відбувся 8 квітня, колектив економічного факультету відпрацював, як завжди, достойно та злагоджено. Цікаві ролики зі спеціальностей, виступи викладачів та керівництва факультету, виступ студента-фінансиста, що привів навчатися на свій факультет рідну сестру, а також нагородження смаколиком (пряником з логотипом ПДАБА) абітурієнта та його батьків, які вже тричі поспіль приходять до нас на день відкритих дверей, бо вже остаточно визначилися з вибором факультету – все це викликало зацікавленість у інших абітурієнтів та батьків, що знаходилися в аудиторії.

Після такої напруженої праці (колектив працював над підготовкою двох Всеукраїнських студентських олімпіад протягом трьох місяців), здається, можна б і відпочити. Але темп було взято і зупинятись ніхто не збирається. І вже у понеділок…

Читайте далі та слідкуйте за нашим бурхливим життям. І, якщо позаздрите, то приєднуйтесь.

https://econom.dp.ua/novini-ekonomichnogo-fakultetu-2/

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.