Перше засідання дискусійного клубу «Простір слова»

21 вересня  кафедрою українознавства було організовано засідання дискусійного клубу «Простір слова».  На зустріч зібралися студенти  1-го і 2-го курсів економічного та будівельного факультетів. Клуб робить свої перші кроки, тож про принципи його діяльності, про задуми та перспективи розповіла доцент кафедри українознавства Богуславська Лариса Георгіївна.

   Довженко

Головна інтрига зустрічі була пов’язана з приходом спеціального гостя – кінознавця, голови Дніпропетровського осередку  Національної спілки кінематографістів України, секретаря Правління НСКУ Валентини Слободи. Валентина Володимирівна відразу захопила увагу всіх присутніх, закликавши до активного і плідного діалогу щодо Олександра Довженка –  корифея не лише національного, але й світового рівня.

Довженко 1

Перегляд  архівних кіноматеріалів, цікаві та маловідомі факти з життя, розповідь про відвідини довженківських місць – усіма цими  скарбами щедро ділилася з присутніми головний кінознавець нашого краю. До розмови прилучилися і наші студенти.
На яскравих моментах творчої та особистої біографії Олександра Довженка зупинився студент гр. ЕП-15-2 Куденко Валерій. Подорож сторінками довженківського щоденника запропонували студентки гр. МЕ-15-1п Чернишева Вероніка і Ченакал Анна. Старанно готувалися до засідання дискусійного клубу і студенти гр. МЕ-15 Мартим’янова Анастасія, Бебешко Максим та Чалих Ірина, які зосередили свою увагу на кіноповісті «Україна в огні».

Довженко2

Відомі факти та невідомі події з життя українського генія, кінообрази початку ХХ століття, побачені під новим кутом зору, пристрасна  сповідь про найболючіше та кипіння любовних історій довженківського життя – таке різноманіття наповнило зустріч  і зробило її цікавою подією для кожного, хто завітав у цей день до Лабораторії українського хатобудування.

Довженко3

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.