Новости

Для перехода к списку новостей выберите соответствующую вкладку:

ДеканатКафедра менеджмента, управления проектами и логистикиКафедра международной экономикиКафедра учета, экономики и управления персоналомКафедра украиноведения

Ювілейний буклет «Економічний факультет — 25»

З нагоди 25 річниці заснування економічного факультету видавничий центр «Логос Україна» (Київ) готує до друку ювілейний буклет «Економічний факультет – 25»

нет комментариев

Економічному факультету — 25 років

До 25-річчя факультету ми маємо на меті створити Асоціацію випускників економічного факультету, основна мета якої збагатити досвід економічної наукової практики, здружити всіх випускників економічного факультету, просунути економічну освіту будівельної галузі до широких висот загальнодержавного простору України!

нет комментариев

Запрошення до участі у конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація економіки та фінансової системи країни: актуальні проблеми та перспективи»

нет комментариев

Оголошення для студентів 1 курсу

Запрошуємо на урочисту посвяту у студенти , яка відбудеться о 8.00 годині в актовій залі академії.

нет комментариев

Вітання з днем знань

Шановні студенти, викладачі та співробітники економічного факультету! Щиро вітаємо всіх Вас з днем знань!

нет комментариев
декан Фисуненко П.А.

Вітання декану факультету

Декану економічного факультету Фісуненко Павлу Анатолійовичу від факультетської родини до дня народження

нет комментариев
25-річчя факультету

25-річчя економічного факультету

Шановні колеги, викладачі та співробітники, студенти та випускники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя з дня заснування економічного факультету у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури!

нет комментариев

Нагородження за вагомий внесок у організацію ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з дисциплін «Економіка підприємства» та «Фінанси»

4 липня 2017 року на засіданні Вченої ради академії відбулося нагородження викладачів економічного факультету за вагомий внесок в організацію ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з дисциплін «Економіка підприємства» та «Фінанси», що були проведені на базі ДВНЗ ПДАБА 29-31 березня та 5-7 квітня 2017 н. р.

нет комментариев
Випуск 2017

Випускник 2017

3 липня 2017 року о 10.00. у залі засідань Вченої ради відбулися святково-урочисті збори для випускників економічного факультету 2017 року. Це була надзвичайно хвилююча зустріч, коли колектив факультету прощався з вчорашніми студентами, які вже стали спеціалістами з економіки, з фінансів, з менеджменту та логістики, з міжнародної економіки, з обліку та аудиту.

нет комментариев

Відбувся методичний науково-практичний семінар

«Підвищення якості навчального процесу та запровадження новітніх освітніх технологій в умовах інформаційного суспільства» 30 травня 2017 року в залі Вченої ради відбувся методичний науково-практичний семінар на тему:«Підвищення якості навчального процесу та запровадження новітніх освітніх технологій в умовах інформаційного суспільства». Семінар підводив підсумки пілотного проекту, який був запроваджений деканатом економічного факультету у другому семестрі 2016-2017 н. […]

нет комментариев
курсы webpromolab

Цикл семинаров по интернет-маркетингу

Теперь у каждого есть возможность стать специалистом в сфере интернет-маркетинга или одной из его отраслей! 2 октября 2017 г. в 12:30 в аудитории в-504 начинается цикл семинаров, на которых вы узнаете, что нужно делать, чтобы сайт приносил прибыль.

нет комментариев

Східна Європа: економіка, бізнес та управління

«Східна Європа: економіка, бізнес та управління» – електронне наукове фахове видання, засноване Державним вищим навчальним закладом «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури«. У журналі висвітлюються актуальні питання економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової […]

нет комментариев

Міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми використання потенціалу економіки країни: світовий досвід та вітчизняні реалії» Економічний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться 14-15 жовтня 2016 р. у місті Дніпропетровську. У рамках конференції планується робота наступних секцій: • Економічна теорія та історія економічної думки; • Світове господарство і міжнародні […]

нет комментариев
государственный экзамен

Государственный экзамен (менеджеры-бакалавры)

Вниманию студентов-менеджеров образовательно-квалификационного уровня «Бакалавр»! 30-31 мая будет проходить начитка по дисциплинам, которые выносятся на государственный экзамен. 6-7 июня пройдет сам госэкзамен.

нет комментариев
convert_12_v_200

Перевод среднего балла аттестата в 200-балльную шкалу

В 2016 году для конкурсного отбора лиц, поступающих на основе полного общего среднего образования в высшие учебные заведения Украины, при расчёте конкурсного балла учитывается значение среднего балла документа (приложения к документу) о полном общем среднем образовании, умноженного на соответствующий весовой коэффициент.

нет комментариев

Как рассчитать конкурсный балл абитуриента

Министерством образования и науки Украины даны разъяснения по процедуре и порядке начисления конкурсного балла абитуриента на основе полного общего среднего образования. Они должны применяться приёмными комиссиями во время вступительной кампании 2016 года.

нет комментариев

Інформація щодо вступу на 5 курс

Вартість навчання для здобуття ступеня «Магістр» і «Спецаліст» у ДВНЗ ПДАБА на денній та заочній формах на 2016-2017 навчальний рік

нет комментариев

Запрошення на міжнародну науково-практичну конференцію з економіки

Економічний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Національні особливості та світові тенденції управління та адміністрування на макро-, мезо- і мікрорівнях економіки», яка відбудеться 8-9 квітня 2016 р. у місті Дніпропетровську. До участі запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями […]

нет комментариев
логотип экономического факультета

Приветствие

Приветствуем Вас на сайте экономического факультета ПГАСА

1 комментарий
Photo osnovnoe

Полезно для абитуриентов

Кафедра международной экономики приглашает абитуриентов учиться к нам в ПГАСА. На кафедре можно выбрать следующие специальности и специализации:

нет комментариев
Diplomirovanie 2017-copia

Поздравляем наших выпускников!

Кафедра международной экономики поздравляет всех своих студентов с успешной защитой дипломов и желает им успехов во всех начинаниях!

нет комментариев
Nika-kopia

Научная поездка в КНУСА

В очередной раз молодые ученые кафедры международной экономики — к.е.н, доц. Мащенко Светлана Олеговна и к.э.н., доц. Чалая Вероника Сергеевна — успешно совершили научную поездку в рамках выигранного гранта Министерства образования и науки Украины для молодых ученых по теме «Информационно-аналитическое обеспечение экономической политики зеленого жилищного строительства мегаполисов старопромышленных регионов ЕС и Украины». На это раз […]

нет комментариев
Maya 1

Участие студентов кафедры МЭ в олимпиаде

6-7.04.2017 студенты кафедры международной экономики Мая Хливецкая и Кирилл Сергиенко приняли участие во ІІ этапе Всеукраинской студенческой олимпиады по специальности «Международная Экономика», которая проводилась в Киевском национальном торгово-экономическом университете. Ребята достойно представили кафедру международной экономики, получив почетную грамоту.

нет комментариев
Aliev

Успешная защита диссертации Руслана Алиева

6.04.2017 состоялась успешная защита кандидатской диссертации аспиранта кафедры международной экономики Руслана Абдулбасировича Алиева на тему «Развитие рынка строительных услуг в ЕС» по специальности 08.00.02 — мировое хозяйство и международные экономические отношения». Научный руководитель д.э.н., проф., заведующая кафедрой международной экономики Орловская Юлия Валерьевна.

нет комментариев
Lvov-kopia

Возможности научных грантов: визит во Львов

Молодые ученые кафедры международной экономики в рамках рабочей командировки во Львов успешно продолжают реализовывать поставленные задачи выигранного им гранта Министерства образования и науки Украины для молодых ученых на проведение исследования под названием «Информационно-аналитическое обеспечение экономической политики зеленого строительства в мегаполисах старопромышленных регионов Украины и ЕС». Коллеги из Национального университета «Львовская политехника» радушно встретили ученых и […]

нет комментариев
Konf 2

Научная жизнь студентов кафедры МЭ

28 марта 2017 состоялась VII студенческая научно-практическая конференция иностранными языками «Строительство, архитектура и Экономика — 2017. Международный контекст». В работе секций конференции приняли участие также и студенты кафедры международной экономики 1 и 2 курса. Ребята в очередной раз успешно показали себя активными молодыми учеными, интересующимися актуальными вопросами экономики.

нет комментариев
Francuz-1

Участие кафедры МЭ в тренинге спикера из Гренобля (Франция)

Кафедра международной экономики приняла активное участие в тренинге Эрвэ Фраде — специалиста по региональной экономике. Эрве является ответственным лицом по развитию кластера и технополиса в мэрии города Гренобля, Франция. Тренинг будет длиться две недели и проводиться на французском языке по экономическим и организационным аспектам создания инновационных инкубаторов, кластеров и технополисов в ЕС и мире для  […]

нет комментариев
Buklet 2017_Stranica 1 -kopia

Теперь можно выбрать специализацию по специальности МЭО

Поступив на специальность «Международные экономические отношения», теперь можно выбирать специализацию «Международный бизнес» и «Международный туризм». Подробности в буклете о специальности, там же требования к поступлению.

нет комментариев
Anje-kopia

Лингвистическая стажировка во Франции

В ходе академической стажировки во Франции преподаватели кафедры проф. Орловская Ю.В., доцент Чалая В.С. и ст.преп. Варламова О.А. посетили экономический факультет Католического университета г. Анже. Состоялась очень познавательная беседа о специфике образовательных программ, о возможностях сотрудничества, о способах мобильности студентов и преподавателей.

нет комментариев

Знайомство з пешокурсниками 076 «Підприємництво,торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка»

2 жовтня 2017 року відбулося знайомство першокурсників спеціальностей 076 «Підприємництво,торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка» з викладачами кафедри «Обліку, економіки та управління персоналом підприємства». Чай, кава, печиво, розмови за життя, розповіді студентів старшокурсників о ситуаціях, що можуть виникнути під час сесій. Дуже цікавий фільм про мовне стажування во Франції літом 2017 року представив  студент […]

нет комментариев
учет и налогобложение

Магистратура Учет и налогообложение

Есть реальная возможность получения высшего экономического образования на базе любого диплома бакалавра/специалиста! Появилась уникальная возможность получить второе высшее экономическое образование всего за 1 год и 4 мес. (2 сессии) по специальности «Учет и налогообложение» без сдачи ЗНО!

нет комментариев

Результати Всеукраїнської олімпіади з економіки підприємств

Вітаємо переможців всеукраїнської олімпіади

нет комментариев

Олімпіада з економіки

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. ДВНЗ «Придніпровська академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначена базовим вищим навчальним закладом по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

нет комментариев

Нова спеціальність «Економіка»

До уваги всіх абітурієнтів та студентів ! Згідно з Наказом № 5-л від 20.01.2017 р. на кафедрі обліку, економіки і управління персоналом підприємства була впроваджена нова спеціальність 051 «Економіка» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

нет комментариев

Східна Європа: економіка, бізнес та управління

«Східна Європа: економіка, бізнес та управління» – електронне наукове фахове видання, засноване Державним вищим навчальним закладом «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури«. У журналі висвітлюються актуальні питання економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової […]

нет комментариев

Міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми використання потенціалу економіки країни: світовий досвід та вітчизняні реалії» Економічний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться 14-15 жовтня 2016 р. у місті Дніпропетровську. У рамках конференції планується робота наступних секцій: • Економічна теорія та історія економічної думки; • Світове господарство і міжнародні […]

нет комментариев
миниатюра

Моя будущая профессия

8 апреля 2016 г. на кафедре учета, экономики и управления персоналом ПГАСА состоялось ежегодное профориентационное мероприятие «Моя будущая профессия»

нет комментариев

Інформація щодо вступу на 5 курс

Вартість навчання для здобуття ступеня «Магістр» і «Спецаліст» у ДВНЗ ПДАБА на денній та заочній формах на 2016-2017 навчальний рік

нет комментариев

Запрошення на міжнародну науково-практичну конференцію з економіки

Економічний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Національні особливості та світові тенденції управління та адміністрування на макро-, мезо- і мікрорівнях економіки», яка відбудеться 8-9 квітня 2016 р. у місті Дніпропетровську. До участі запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями […]

нет комментариев

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ФАКУЛЬТЕТЕ!

Шановні колеги, співробітники, студенти!   Щиро вітаємо  з ювілеєм! З днем народження економічного факультету!

нет комментариев

Засідання дискусійного клубу «Простір слова»

9 жовтня, напередодні Дня захисника України – свята, що відзначається в Україні в день святої Покрови Пресвятої Богородиці  водночас із Днем українського козацтва,  – на кафедрі українознавства відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Простір слова». Тематика для розмови  справді була досить широкою, тож усі, хто долучився в цей день до роботи клубу, мали можливість не просто […]

нет комментариев

Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня на кафедрі українознавства було проведено урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі стала вже традиційною для студентів ДВНЗ ПДАБА, тож і цього року досить очікуваним та бажаним було відкриття творчих та інтелектуальних перегонів, що триватимуть аж до березневих днів 2018 року.

нет комментариев

Культура усного фахового спілкування

5 жовтня на кафедрі українознавства відповідно до плану навчальної роботи відбулася відкрита лекція на тему «Культура усного фахового спілкування. Термінологія як лінгвістична наука. Нормування та стандартизація термінів у будівельній галузі»,  прочитана доцентом кафедри Богуславською  Ларисою Георгіївною з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів другого курсу механічного факультету.

нет комментариев

Майстерня красномовності

нет комментариев

Школа академічного письма

нет комментариев

Українське кіно як мистецтво світогляду

Третій понеділок  вересня впевнено і спокійно набрав обертів, наповнив академічне життя ПДАБА звичним вируванням студентських клопотів та викладацьких турбот, проте знайшлося в цей день місце і для розмови про мистецтво кінематографу.

нет комментариев

УКРАЇНСЬКЕ КІНО ЯК МИСТЕЦТВО СВІТОГЛЯДУ

Навчальний рік повноцінно запрацював не тільки в деканатах і  навчальних аудиторіях Будівельної академії, але й дав старт проектам та задумам суспільної та культурної наповненості, серед яких і робота дискусійного клубу «Простір слова». Уже традиційним стало вересневе звернення до кіномистецтва, адже перший місяць осені приносить з собою  святкування Дня українського кіно, тож 11 вересня особливий настрій […]

нет комментариев

«Краєзнавчі знахідки на теренах Придніпров’я”

Виїзний науково-методичний семінар  «Краєзнавчі знахідки на теренах Придніпров’я”  з використанням ейдетичних методів навчання На кафедрі українознавства проведення виїзних семінарів вже встигло стати справжньою традицією. Перехід від необхідної строгості академічного простору до спілкування серед живого дихання природи на всіх учасників такої події справляє незабутнє враження. Насамперед, стає особливим наповнення наукової складової, тому що лаконічність тих чи […]

нет комментариев

Україна на шляху до Європи

Саме під такою назвою 27 квітня 2017 року на кафедрі українознавства був організований круглий стіл, що зібрав студентів другого курсу архітектурного, економічного, механічного факультетів, факультету промислово-цивільного будівництва та викладачів кафедри українознавства.

нет комментариев

Поделитесь с друзьями ссылкой на эту страницу